www.wisniowski.szczecin.pleko-dom@home.pl  
Piękno, jakość i bezpieczeństwo. Okna, drzwi, ogrodzenia najwyższej klasy.
KONTAKT / ZAPYTANIE  
OKNA SZCZECIN STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE EKO-DOM SZCZECIN
Aero-Therm oocieplenia od wewnątrz
MONTAŻ OKIEN - tylko profesjonalny.
OKNA PCV Z NAKŁADKĄ ALUMINIOWĄ .
OKNA DREWNIANE Klasy S.
OKNA PCV TOP PREMIUM .
OKNA ALUMINIOWE DO DOMÓW
OKNA INTERNORM SZCZECIN
OKNA PASYWNE I ENERGOOSZCZĘDNE.
OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE.
OKNA SKANDYNAWSKIE .
OKNA ANTYWŁAMANIOWE .
Okna WnD Dobra Cena
DRZWI ZEWNĘTRZNE .
DRZWI ALUMINIOWE .
OGRODY ZIMOWE .
DRZWI TARASOWE HS FS PSK Przesuwne ,Harmonijkowe itp
BRAMY GARAŻOWE .
ROLETY ZEWNĘTRZNE Energooszczędne.
OKIENNICE .
OGRODZENIA POSESYJNE
OKUCIA I BEZPIECZEŃSTWO .
GALERIA REALIZACJI Czyli to co montowaliśmy .
KONTAKT / ZAPYTANIE
 
 
  Liczba odwiedzin: 2684
 Eko-Dom Szczecin posiada

tytuł VIP-Najlepsze Salony okien i drzwi

Zobacz zakładkę o naszej firmie .

Montaż Naszych Okien .

Nasz blog Ekspercki

 

Eko-Dom Szczecin okna drzwi rolety bramy garażowe

Szanowni Państwo,

Eko-Dom to Szczecińska marka oferująca od roku 1998 najlepsze rozwiązania stolarki .Od samego powstania firmy nigdy nie walczyliśmy ceną, a tym samym wątpliwej jakości produktami .Od początku stawiamy na energooszczędne rozwiązania na poziomie europejskim stąd w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości renomowanych producentów jak : Oknoplast Group, Aluhaus, Wiśniowski, Internorm, Pozbud WnD itp.

Dokładnie  śledzimy nowości i trendy rynkowe aby móc doradzić i zamontować mieszkańcom zachodniopomorskiego nowoczesne systemy okienne nie gorsze, a nawet lepsze niż te co są montowane obecnie w całej Europie .


 

Jesteśmy firmą specjalistyczną, działającą w branży szeroko pojętej stolarki otworowej klasy TOP Premium od 1998 roku czyli już kilkanaście lat .W tym czasie wypracowaliśmy bardzo wysoką pozycję w sprzedaży stolarki budowlanej na lokalnym rynku woj. Zachodniopomorskiego, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, jakie zdobyliśmy. Z biegiem lat coraz więcej Klientów okazywało i nadal okazuje zaufanie naszej firmie, przyczyniając się do jej dynamicznego rozwoju. Za to wszystko serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że otwierając kolejne punkty handlowe możemy być bliżej Państwa.

 


 
Zapraszamy Państwa do jednego z trzech naszych biur znajdujących się w Szczecinie oraz biur w Kołobrzegu i Goleniowie w celu zapoznania się z najnowszą linią produktów, zaprojektowaną i wykonaną z myślą o najbardziej wymagającym odbiorcy. Atrakcyjność naszej oferty polega na połączeniu najwyższej jakości oferowanych produktów z profesjonalnym i autoryzowanym ich montażem.
Podczas ponad 15 letniej działalności naszej firmy poznaliśmy szczegółowo wiele produktów z branży stolarki otworowej, wybraliśmy z nich wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych liderów, które w sposób niezawodny będą komfortowo służyć naszym klientom z kraju i zagranicy przez wiele lat.Oferujemy Państwu profesjonalną i pełną obsługę w taki sposób, aby wybrali Państwo ładny, doskonały technologicznie, nowoczesny i prestiżowy produkt, co będzie gwarantem zadowolenia i dobrej inwestycji.
Obsługujemy klientów indywidualnych z kraju i zagranicy. Dostarczyliśmy i montowaliśmy nasze produkty na terenie Niemiec, Szwecji, Dani i Norwegi. Staramy się natychmiastowo działać, troszczyć o Państwa interesy. Stale podnosimy zawodowe kwalifikacje.
Gotowi jesteśmy poświęcić Państwu maksimum czasu i uwagi. Wszystko to w celu wybrania najodpowiedniejszej oferty.
Jesteśmy do dyspozycji zarówno w biurze, jak i w terenie na terenie miast Szczecin Police Kołobrzeg Koszalin Goleniów. Zapewniamy pomiar i doradztwo techniczne na placu budowy, specjalistyczny transport oraz autoryzowany montaż i serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny na terenie zachodniopomorskiego
.     Z wielką i nieukrywaną przyjemnością pragnę Państwa poinformować, iż firma EKO – DOM uzyskała prestiżowy tytuł Laureta Konkursu  edycji Programu „VIP - Najlepsze Punkty Sprzedaży Stolarki w Polsce”. Oba nasze salony zostały zweryfikowane w dwuetapowym programie, gdzie Kapituła Konkursu przyznawała uczestnikom programu notę punktową m.in. za: udokumentowane referencje od klientów, producentów i dostawców; wystrój wewnętrzny i zewnętrzny punktu sprzedaży, stronę internetową i materiały marketingowe; udokumentowane nagrody, wyróżnienia, udział w konkursach; różnorodność asortymentu; odbyte szkolenia ( kadry zarządzającej oraz pracowników), udokumentowane autoryzacje dla ekip montażowych; współpraca z instytucjami finansującymi zakupy; właściwe i widoczne oznakowanie punkty sprzedaży ( system identyfikacji wizualnej). Dodatkowo każdy punkt sprzedaży przeszedł weryfikację przez Tajemniczego Klienta. Oceniano takie elementy jak oznakowanie, lokalizacja, wystawka, wystrój i asortyment, profesjonalizm obsługi (sprzedawca, powitanie itp.), gotowość do spełnienia potrzeb Klienta, itp.


Firma Eko-Dom została włączona do grona najbliższych doradców Oknoplast Group .


Kapituła Konkursu postanowiła dodatkowo wyróżnić nasze punkty sprzedaży przyznając Eko-Dom statuetkę SUPER VIP 

Patronem medialnym konkursu jest miesięcznik Murator.

 

REFERENCJE   CERTYFIKATY     PRASA               TARGI


                             
                 
      

Galeria realizacji KLIKNIJ                                         Jak montujemy okna ? KLIKNIJ .
 


Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu oraz skorzystania z naszych usług, życząc zarazem wszystkim naszym potencjalnym Klientom trafnych decyzji inwestycyjnych oraz udanych zakupów .

GALERIA OBIEKTÓW REALIZOWANYCH PRZEZ FIRMĘ EKO-DOM SZCZECIN

 

Zapraszamy również na nasz blog bodowlany .

Eko-Dom Prezentuje "Nasi partnerzy to :"

Oknoplast Group okna i drzwi Pcv i aluminiowe

POZBUD S.A. Okna i Drzwi Drewniane . 

 

Wiśniowski Bramy garażowe i ogrodzenia . 

 
Okna i drzwi Pasywne z Austrii .

Oraz:

WnD Windows and door's Okna klasy ekonomicznej plus

Aluhaus okna i drzwi aluminiowe .

Somfy automatyka do rolet .


Door system drzwi drewniane .

KMT Drzwi stalowe .

Kontakt i wycena okien .


 


Drzwi tarasowe Hs Fs PSK


Ogrody zimowe Szczecin


    Galeria realizacji  Okien

Drzwi zewnętrzne


Okna Skandynawskie
  

 

Bramy garażowe Wiśniowski


Rolety zawnętrzne

 
wisniowski.szczecin.pl